אירופה הקטנה צימרים בחד נס עם בריכה פרטית מחוממת בכל צימר

צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

בריכה פרטית בכל צימר

צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

עד כמה אתם מוכנים לפגוש אנשים זרים בחופשה שלכם? לשכשך לידם באופן מגביל למדי בבריכה? לגלות גמישות לא רצויה כשהילדים מהצימר השכן קופצים פנימה ומתיזים בלי סוף, או להיות סבלניים בלית רצון להמולה, ניחוחות המנגל וגם (לפעמים) לעניין הצניעות?

אם אתם מעדיפים מראש להימנע מאנשים אחרים בחופשה שלכם, להתפנק רק כפי שאתם מבינים ללא חוקים וקודים חברתיים ואפילו להיות סנוביים לחלוטין לעולם החיצון – צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית הם הפתרון שלכם. מדובר בסוג החופשות האקסקלוסיבי ביותר בענף האירוח הישראלי, שבשנים האחרונות הפך לבעל תאוצה מוגברת. מ”בראשית” שבמצפה רמון ועד “המקום” שבנטועה – האורחים חושקים בבריכה הפרטית, מדברים עליה, עומדים בתור כדי לנפוש בה, מתגאים, מצטלמים ומשוויצים. ובהחלט יש על מה.

איך נולד קונספט הבריכות הפרטיות והפך ללהיט?

זה ממש לא במקרה שאנו חווים כיום את עידן הבריכות הפרטיות במלונות, מתחמי צימרים בצפון וכפרי נופש בכל פינה קיימת. העדפת הקהל המשתנה והמתפתחת, הביאה איתה תובנות חדשות לגבי טיב החופשה. הנופשים כיום הם יצורים אינטליגנטים, שיודעים מעולה מה הם רוצים ואיך וכבר לא מהססים לומר זאת בקול. הם רוצים יוקרה, הם חושקים בפרטיות ובעיקר מצפים לאירוח נוצץ ומושקע שכולל איך לא, מתקני נופש שהם לרוב נחלת הכלל, רק באופן אישי לגמרי.

הבריכה הפרטית היא כמובן לא רעיון שנולד בישראל וכבר עשרות שנים שהיא מתקיימת במלונות הטובים בעולם, מהמלדיביים ועד מיקונוס. ענף האירוח הכפרי זיהה את הפוטנציאל בקרב מטיילים שהגיעו בשלב מאוחר יותר לאירוח בצימרים וסיפרו על החוויה. הדבר נולד לצד רצון עצמאי של בעלי הצימרים ליצור צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית הכוללים חצר סגורה ונפרדת, על מנת לאפשר לאורחים דתיים לקיים רחצה צנועה ולסייג את המבוכה הנסתרת בין שני זוגות שצריכים לטבול במשותף, או את דיס-ההתאמה שבין אורחים בחופשה רומנטית לאורחים בחופשה משפחתית. 

צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית – הקהל מעדיף להשקיע

כיום תוכלו למצוא באזור הצפון ריכוז אדיר של מתחמי נופש בעלי בריכות פרטיות, רובם הם צימרים עם בריכה מחוממת המתאימה גם לימים גשומים. כך למעשה הופכת חוויית האירוח למתאימה מאוד גם לחורף והנופשים לא צריכים להמתין עוד עד הקיץ כדי ליהנות מהבריכה. מאחר ובניית בריכה “שנייה” ופרטית במתחם הנופש היא הוצאה כספית יקרה מאוד, היא מאפיינת בעיקר את מתחמי היוקרה בעלי רמת השירות של 5 כוכבים, שלכבודם יש מי שמוכן להשקיע מעט יותר כדי ליהנות מחופשה שהיא כליל השלמות.

לאחר שאתם סוגרים לעצמכם סוויטה עם בריכה פרטית בחד נס, או עם בריכה מחוממת ומשותפת, כמעט כל החופש כבר סגור מכל הכיוונים והפינות. מה נשאר עוד לוודא או לבדוק? מומלץ לבדוק שבחרתם את סוג העיסוי המתאים לכם!

Tagged
I.A
שלום רב לגולשי האתר "חשיפה לגולן". האתר חשיפה לגולן נבנה בעזרת התארגנות קבוצת מתחמי נופש ברמת הגולן. המטרות: הצגת תכנים תיירותיים ייחודיים אשר משקפים את הקיים באופן הכי אותנטי ומקורי. ובנוסף אנו פועלים יחדיו להוזלת עליות הפרסום הגבוהות ובכך, לאפשר מחירים טובים יותר עבורכם, נופשי רמת הגולן והצפון בכלל.
https://golan-exposure.co.il/

1 thought on “צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

השאר תגובה