צימר בחד נס עם בריכה מחוממת פרטית ב- 3 צימרים במתחם

צימרים בצפון עם בריכה פרטית

בריכה פרטית בכל צימר

צימרים בצפון עם בריכה פרטית

בריכות פרטיות הפכו לחלק בלתי נפרד מהחופשה הישראלית והן מאפשרות לזוגות, משפחות וקבוצות להתארח ולחפוש במקום בלעדי ללא מפגש עם הרכבים נוספים. מעבר ליתרונות הברורים מאליהם של הבריכה היוקרתית והמפוארת, רצוי גם לדעת איך להזמין צימרים בצפון עם בריכה פרטית שבאמת עומדת בציפיות שלכם מהאירוח ואיך תוכלו להשתמש בנתונים עליה, כדי לברר הכל מראש לגבי מקום האירוח?

מהקולקטיבי לאישי והמדויק

היה היתה בריכת אינטקס עגולה וסטנדרטית, שעמדה לה בלב מדשאה ירוקה בחצר של משפחה מארחת מהצפון. אותה בריכה, הפכה לימים לבריכת פיברגלס שמחופה סביבה בדק עץ או דשא סינטטי ולא עצרה בדרכה להיות בריכת בטון מפסיפס יוקרתי, שמזכירה את בתי העשירים והמפורסמים מהאלפיון העליון. כיום מקובל שכל צימר או מלון בצפון עם בריכה פרטית, מציעים מלבד חוויית השחייה השקטה והמפוארת גם אירוח אישי צמוד ברמה גבוהה ומספר רב של אלמנטים טובים שמקפיצים את החופשה אל הלבל העליון, היוקרתי והמשובח.

למרות זאת, לא כל בריכה פרטית בהכרח תתאים לצרכים שלכם כאורחים וחשוב להבין על מה להסתכל ואת מה לזהות, כדי לבחור צימרים בצפון עם בריכה פרטית שבהכרח תעמוד בציפיות שלכם:

גודל הבריכה

בריכות פרטיות מתקבלות בעשרות צורות, מאפיינים וגם גדלים. לכן כשאתם שוקלים את מתחם האירוח, שאלו מהו גודל הבריכה. לפעמים זה יהיה כתוב באתר המציג את המקום ולפעמים צריך לקבל את המידות טלפונית. סוויטה זוגית עם בריכה אמנם תתאים בכל גודל, אך כשאתם משפחה עם שניים-שלושה ילדים, עדיף לחפש בריכה בגודל 6*4 ומעלה. אם אתם קבוצה של שתי משפחות או מספר חברים ואפילו יותר, תצטרכו למצוא מלון בצפון עם בריכה פרטית בגודל של 10*3 ויותר כדי שהיא תוכל לאכלס את כולם בצורה נוחה ולא צפופה.

רמת הפרטיות

היא אמנם מוגדרת כפרטית, אבל עד כמה? או. פה אנחנו כבר יורדים רזולוציה אחת למטה וכדאי להתעקש עליה, משום שבית השכן עם המרפסת הגבוהה אמנם לא יפריע לכם בשום דרך, אבל הוא עלול להעיק כשבמקרה תולים שם כביסה. שאלו את המארחים עד כמה רחוקה הבריכה מבתים או צימרים נוספים, מה רואים ממנה והאם קו הנוף שלה באמת נקי לחלוטין מכל הצדדים בדיוק כמו בתמונות.

צימרים בצפון עם בריכה פרטית על פי רמת האיכות

מה קיים סביב הבריכה? האם יש מספיק מיטות שיזוף או פינות ישיבה? האם קיים מקום מוצל בסמוך? האם יש מדשאה או קצת ירוק של טבע ואווירה? האם קיימת גדר בטיחות לילדים? ככל שיש יותר אלמנטים – כך נהוג לומר שהמקום יותר טוב. בין אם אתם מחפשים צימר עם בריכה ברמת הגולן ובין אם בגליל העליון, בריכה היא בריכה אך אין באמת צורך שתתפשרו על החוויה בה.

Tagged
I.A
שלום רב לגולשי האתר "חשיפה לגולן". האתר חשיפה לגולן נבנה בעזרת התארגנות קבוצת מתחמי נופש ברמת הגולן. המטרות: הצגת תכנים תיירותיים ייחודיים אשר משקפים את הקיים באופן הכי אותנטי ומקורי. ובנוסף אנו פועלים יחדיו להוזלת עליות הפרסום הגבוהות ובכך, לאפשר מחירים טובים יותר עבורכם, נופשי רמת הגולן והצפון בכלל.
https://golan-exposure.co.il/

השאר תגובה