תחקיר ניקיון הצימרים בצפון היה מוטה ומגמתי ובשביל הרייטינג בלבד.

ערוץ 12 תחקיר ניקיון צימרים – מה אומרים בעלי צימרים בתגובה?

תיירות ברמת הגולן מתחמים עם 3 צימרים בצפון מתחמים עם 4 צימרים בצפון סוויטות בוטיק בצפון צימרים יוקרתיים בכנרת צימרים ליד הכנרת

ערוץ 12 תחקיר ניקיון צימרים – מה אומרים בעלי צימרים בתגובה?

אם חשבנו שראינו ושמענו הכול בחיים האלו, הרי שערוץ 12 הצליחו להפתיע גם אותנו, בלשון המעטה. ערוץ 12 פרסם כתבת תחקיר ניקיון צימרים בתאריך 2020\03\01, שכללה השמצה וביזוי של ענף שלם בארץ – ענף התיירות.

כבר בתחילת הכתבה אנחנו מיד מבינים עד כמה היא חלקית, מטעה, מוטעית, חובבנית ופוגעת בבעלי צימרים. הכתבה של ערוץ 12 נפתחת במילים האלו “בדקנו 17 צימרים ברחבי הארץ”. פשוט בדיחה. מדוע? מאוד פשוט. מכירים את יישוב חד נס, רמת הגולן? יישוב חד נס, למי שלא מכיר עדיין, הוא עיירה כפרית שכוללת בתוכה עשרות מתחמי צימרים.

פרטים שערוץ 12 לא לקח בחשבון

שימו לב לפרט חשוב שערוץ 12 בכלל לא לקח בחשבון, או פשוט לא בחר להציג לכם כי זעזוע יוצר רייטינג. מהו הפרט החשוב? אם ביישוב חד נס ישנם עשרות מתחמי צימרים, ובכל מתחם יש לפעמים גם 6 סוויטות אירוח ויותר, מה זה אומר?

זה אומר שערוץ 12 לקח 17 צימרים בכל רחבי הארץ ובדק אותם, הפך אותם למדגם מייצג וקבע שצימרים בארץ לא נקיים. כל כך לא מקצועי, כל כך לא עיתונאי, כל כך לא תחקירי ומאוד חובבני. ערוץ 12 בדק את הניקיון של 17 צימרים ב-כ-ל ה-א-ר-ץ !!! אם עכשיו אתם נכנסים ליישוב חד נס ומצביעים על שני מתחמי אירוח בלבד, ייתכן שהגעתם ל-14 צימרים מפנקים ונקיים. פשוט בדיחה, לקחת 17 צימרים ולהתייחס אליהם בתור מדגם שמייצג איזשהו משהו.

אם כך, מדוע זו התמונה שהוצגה על ידי ערוץ 12?

מדוע ערוצי טלוויזיה מפרסמים כל מיני תחקירים מוטעים ומטעים? הסיבה הראשונה היא שישנם עיתונאים שצמאים לפרסום, הם כנראה רוצים להיות יונית לוי הבאים ומבחינתם אין להם שום בעיה לדרוך על מי שצריך בדרך. מאוד עצוב, אבל ישנם גם עיתונאים כאלה. אנחנו מאוד מקווים שיום אחד הם יבינו איזה עוול ענק הם גורמים לענפים שלמים, כמו ענף של תיירות ברמת הגולן והצפון.

סיבה שנייה נעוצה בכך שזעזוע, פחד וסכנה לבריאות מושכים רייטינג. ערוץ 12 בחר ליצור זעזוע ופחד אצל הציבור, שגם ככה חושש בימים אלו מנגיף הקורונה. במקום לדווח על מתחמי צימרים נקיים ברמת הגולן ובחד נס, בדרום או סובב כנרת, צימרים שאפשר להתבודד בהם מהעירוניות הצפופה שמאופיינת עם אחוז נדבקים גבוה, ערוץ 12 בחר לעשות משהו אחר לגמרי.

תיירות ברמת הגולן - צימרים נקיים ומפנקים

נכון, אנחנו לא טוענים לרגע שאם אתם רוצים להתחמק מנגיף הקורונה אתם צריכים להגיע לרמת הגולן, אף אחד לא יכול לחתום על כזה דבר. אבל אין ספק שאם מעוניינים לברוח מהסיכונים הגבוהים להידבק בנגיף הקורונה, לפעמים יהיה כדאי להגיע לאזורים מבודדים יותר.

אנו קוראים לערוץ 12 לתקן את העוולה שנגרמה לבעלי צימרים בחד נס, במיוחד בימים כה טרופי שיגעון, כשאנשים מחפשים מקומות להתבודד בהם ולהנות מניקיון ברמתו הגבוהה ביותר. תחקירני ערוץ 12 הנכבדים, אנחנו מזמינים אתכם לערוך מבחן ניקיון אמיתי וכמו שצריך, לא לדגום צימר וחצי בארץ רוויית תיירות וצימרים, ברוך ה’. דגמתם 17 צימרים במדינה שיש בה עשרות אלפי צימרים, אם לא מאות אלפי סוויטות וצימרים? אין ספק, ביצעתם תחקיר מבריק, מדויק ומקצועי! ואנחנו מקווים שהציניות שלנו לא פוספסה במשפט האחרון.

על החתום,

 • פרדייז ברמה, חד נס.
 • סוויטות חלום יוסף, חד נס.
 • האחוזה, חד נס.
 • פנינה בגולן, חד נס.
 • אהבתיה, חד נס.
 • טרה נוסטרה, חד נס.
 • גן העדן של ליאורה, חד נס.
 • פסטורלי, חד נס.
 • עדנ’ס בוטיק, חד נס.
 • אירופה הקטנה, חד נס.
 • עדן ברמה, חד נס.
 • אוויר ואווירה, חד נס.
 • חדרי אירוח בוסתן, חד נס.
 • הפינס (Happy Ness), חד נס.

גם אתם, תחקירני ערוץ 12, מוזמנים לא רק לבדוק את רמת הניקיון של צימרים אלו, אלא גם להתארח בהם עם הילדים, להנות מניקיון מושלם ולהתפנק על החיים האלו. וזאת למרות שביזיתם ענף שלם בעזרת מדגם חלקי, לא מייצג ולא משקף את המציאות. 

תוכן עניינים
Tagged
I.A
שלום רב לגולשי האתר "חשיפה לגולן". האתר חשיפה לגולן נבנה בעזרת התארגנות קבוצת מתחמי נופש ברמת הגולן. המטרות: הצגת תכנים תיירותיים ייחודיים אשר משקפים את הקיים באופן הכי אותנטי ומקורי. ובנוסף אנו פועלים יחדיו להוזלת עליות הפרסום הגבוהות ובכך, לאפשר מחירים טובים יותר עבורכם, נופשי רמת הגולן והצפון בכלל.
https://golan-exposure.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *