יום רביעי, דצמבר 02, 2020
בית > צימרים בהזמנה אונליין > דילים לצימרים בצפון לסוף שבוע

דילים לצימרים בצפון לסוף שבוע

לרגל השקת מגזין התיירות “חשיפה לגולן”, מוצעים דילים לצימרים בצפון לסוף שבוע, כאלו שיגרמו לכם לארוז את המזוודות בתוך שניות ספורות ולצאת לכיוון חד נס, צפון הכנרת שהתמלאה בחורף 2020. בואו נדבר על מחירים טובים לצימרים בצפון.

אם חיפשתם אחר מחירים טובים לצימרים בצפון וביישוב חד נס, אנחנו מציעים להפסיק את החיפושים. אנחנו מציעים אירוח בסוויטות בחד נס, במחירים שלא יחזרו פעמיים. כשהוקם מגזין התיירות חשיפה לגולן, לקחנו בחשבון כי גולשי האתר ירצו ליהנות מהטבות המיועדות רק עבורם. על מה אנחנו מדברים? על דילים לצימרים, דילים לסוויטות בצפון ועוד.

הדילים הכי שווים

חלום יוסף

סוויטה יוקרתית עם סאונה פרטית וכל הפינוקים מסביב בישוב התיירותי חד נס. בהזמנת שני לילות בסופ"ש המחיר לזוג כולל ארוחות ועיסויים לזוג: ₪2550
סאונה פרטית

פסטורלי בחד נס

סוויטה יוקרתית עם בריכה פרטית וכל הפינוקים מסביב בישוב התיירותי חד נס. בהזמנת שני לילות בסוף שבוע המחיר לזוג הינו: ₪1800
בריכה פרטית

דילים לצימרים בסוף שבוע

לרגל השקת מגזין תיירות בצפון, הנקרא חשיפה לגולן, אנחנו מציעים דילים לצימרים עם ג’קוזי, דיל צימר עם בריכה מחוממת, דיל צימרים עם ארוחת בוקר ועוד. למה כדאי לבקר דווקא בצפון הארץ וליהנות מחופשת צימרים?

אם עדיין לא ביקרתם השנה בצפון הארץ, אתם מפספסים צמחיה שהתפתחה משמעותית בעקבות גשמים מבורכים. חורף 2020 הביא עמו גם אסונות מאוד מצערים, אך אין ספק שהטבע גם ניזון היטב מאותם גשמים שירדו נון-סטופ.

עדנ'ס בוטיק

עברו להזמנת און ליין בהנחה ובאישור מיידי. יש לבחור סוויטה, תאריך יעד ותפוסה. כך תוכלו ליהנות מהמחיר הטוב ביותר שניתן בהזמנת און ליין.
בריכה פרטית

אירופה הקטנה

סוויטה יוקרתית עם בריכה פרטית וכל הפינוקים מסביב בישוב התיירותי חד נס. בהזמנת שני לילות בסוף שבוע המחיר לזוג הינו: ₪1800
בריכה פרטית

דילים לצימרים בסוף שבוע

אנחנו מזמינים אתכם, כבר עכשיו, לסגור לעצמכם את סוף השבוע הקרוב. אם חיפשתם אחר דילים לצימרים עם עיסוי, יש לנו עבורכם צימרים ברמת הגולן עם מסאז’ מסוגים שונים, כולל מסאז’ שוודי עמוק. חוץ מצימרים עם עיסוי, אנחנו מזמינים אתכם להתעניין בבקתות עץ, סוויטות אבן, צימרים עם בריכות מחוממות לחורף, דילים לצימרים בסוף שבוע עם ספא ועוד.

ואם אתם כבר מגיעים לצפון הארץ, תהיו בטוחים שישנם המון דילים טובים גם לאטרקציות באזור חד נס, באזור רמת הגולן ובאזור הכנרת. דילים לאטרקציות ניתן לברר דרך המארחים שלכם, ובקרוב תוכלו גם לברר מידע על דילים לאטרקציות בצפון דרך חשיפה לגולן – מגזין התיירות שלכם. אחת לשבוע, מומלץ להתעדכן במגזין התיירות חשיפה לגולן, היות השונים משתנים. ישנם דילים ומבצעים לצימרים בסוף שבוע חורפי, שיגרמו לכם להתחיל לצאת לנופשים אחת לחודש. מומלץ, כבר עכשיו, לבדוק איזה דיל לצימר בסוף שבוע כרגע מוצע לגולשי חשיפה לגולן. חופשה נעימה!