חדשות מהשטח: בהלת הביקוש לחופשות צימרים לאחר הקורונה.

בהלת הביקוש לחופשות צימרים לאחר הסרת הגבלות הקורונה

תיירות ברמת הגולן מתחמים עם 3 צימרים בצפון מתחמים עם 4 צימרים בצפון צימרים יוקרתיים בכנרת צימרים ליד הכנרת צימרים קרובים לחרמון
תוכן עניינים

חדשות מהשטח: בהלת הביקוש לחופשות צימרים לאחר הסרת הגבלות הקורונה

בעוד ששנת 2020 התחילה לא באופן הכי צפוי, בלשון המעטה, כיום אנחנו כבר נהנים מהסרות של הגבלות שונות הקשורות בנגיף הקורונה. אין ספק, כולנו כבר התגעגענו לשגרתנו המלאה, זה מורגש בכל מקום. ואם תשאלו בעלי צימרים ביישוב חד נס, הם יספרו לכם על רצון עז של אורחים להגיע ולהתארח אצלם. אז מה קורה בשטח?

נגיף הקורונה נכנס מהדלת האחורית ותפס את כולנו לא מוכנים, בין אם אנחנו גרים כאן או שם. למעשה, קשה להגיד אם אי פעם הייתה בפלנטה הזאת “פוליטיקה” אחת עולמית, שעליה כולם מדברים. אותה “פוליטיקה”, שעונה לשם קורונה, גרמה לכולנו בתחילת 2020 לחשב מסלול מחדש. בעוד שחלק מהאנשים נפגעו בריאותית ואף איבדו את חייהם, חלק אחר מהאנשים נפגע כלכלית ועדיין מנסה להתאושש. ויחד עם כל זה, יש חדשות די טובות. לאחרונה, בעלי צימרים ביישוב חד נס מדווחים לנו על חדשות מעניינות מהשטח.

חוזרים לשגרה: יישוב חד נס מדווח על בהלת צימרים עם תו סגול

יישוב חד נס הוא אחד היישובים באמת הכי כפריים בארץ, בו אתם יכולים למצוא המון סוגים שונים של צימרים ומלונות בוטיק, סוויטות עם בריכות מחוממות ועוד. אמה-מה, מאז פרוץ מגפת הקורונה, בעלי צימרים ביישוב חד נס הפסיקו לארח, האורחים הפסיקו להגיע ולפתע הורגשה דממת אלחוט ברמת הגולן.

אין ספק, תקופה באמת מוזרה. והיכן החדשות הטובות? אז ככה, לאחרונה אנחנו מקבלים דיווחים ממש כיפיים מהשטח, שמספרים לנו על ממטרי טלפונים ועל בהלה לביקוש של צימרים מפנקים כמתנה רומנטית, סוויטות משפחתיות לסופי שבוע וחג השבועות ועוד סיבות רבות לחופשות. כנראה שכולנו כבר התגעגענו לחופשות מפנקות, בין אם בארץ או בחו”ל.

בעקבות העובדה שלא ניתן כרגע לטוס לחו”ל, ובואו נודה בעובדות, אנחנו גם לא רוצים לטוס לחו”ל כרגע, אנשים החליטו שיישוב חד נס הוא היעד המועדף והכי מומלץ בעבורם. וזה מורגש בשטח. אם מדברים רק על שבוע שעבר, הנתונים הם מדהימים. ביישוב חד נס הייתה תפוסה כמעט מלאה של כל הצימרים והסוויטות, שזה נתון מדהים בפני עצמו.

מקומות בילוי ברמת הגולן - נמל עין גב במזרח הכנרת ושם מסעדות טיילת ועוד מקומות בילוי

2020: האם כל הצימרים ברמת הגולן תפוסים בתקופה הזאת?

למעשה, בשבוע שעבר (21 במאי 2020) לא נשארו אפילו צימרים בודדים לסופ”ש הקרוב ביישוב חד נס אשר היו פנויים. מאחר שסביב היישוב ישנן כל כך הרבה אטרקציות עבור כל סוגי הקהלים, אזי שענפים נוספים ברמת הגולן סוף סוף ראו קצת פרנסה גם הם.

אין ספק, החודשים האחרונים היו לא פשוטים בכלל, בתקווה שהם גם לא יחזרו יותר ולא יגיעו שוב הגבלות קורונה כאלו ואחרות. בחודשים האחרונים, כל מה שהיה קשור באטרקציות ברמת הגולן כמו קייקים, ג’יפים לנהיגה עצמית, סנפלינג וכדומה, הכול היה מוקפא לחלוטין.

מורגש געגוע - אטרקציות בצפון לאחר הגבלות הקורונה

בדומה למתחמי סוויטות בחד נס עם בריכות וכל הלוקסוס, גם אטרקציות בצפון היו מושבתות. מאחר שאף אחד מאיתנו לא דמיין את שנת 2020 נפתחת ומתחילה בצורה הזאת, כולנו נאלצנו להתמודד עם PAUSE מהחיים באופן כפוי, כולל אטרקציות וצימרים ברמת הגולן.

ומה השתנה הלילה הזה מכל הלילות? מסתמן שלא מעט.

נכון להיום, חודש יוני בשנת 2020, חזר הביקוש לחופשות צימרים מפנקים בחד נס ובצפון בכלל. אם עד היום הייתה לישראלים את הבחירה של לטוס לחו”ל או להגיע לרמת הגולן, הרי שכיום הבחירה הזו היא טריקית ביותר. בואו נניח לרגע שבעוד מספר חודשים כבר ייפתחו נתיבי שמיים וכולנו נוכל לטוס לחו”ל, האם נרצה בכך בכלל? ובכן, על פי בעלי צימרים בצפון נראה שלא ממש.

מה בעלי צימרים בצפון אומרים על נופש בחו"ל בתקופה הזאת?

התאמצנו, יצרנו קשר טלפוני עם בעלי צימרים בחד נס ושאלנו אותם לגבי הנושא הזה. על פי בעלי מתחמי אירוח כפרי ביישוב, האורחים לא מתגעגעים כרגע לחו”ל.

בעוד שכולנו מצד אחד מתגעגעים לחזרה מלאה לשגרה, אין ספק שמקנן גם פחד מסוים באנשים אשר מפחדים לטוס לחו”ל (בין אם למטרת חופשה או למטרה אחרת). כולנו היינו עדים לכך, שהעולם יכול להתהפך לא בתוך חודשים, אלא בתוך ימים ספורים.

צימר עם בריכה מול הכנרת במתחם עם 6 צימרים ברמת הגולן ישוב חד נס

האם אנשים יפחדו לטוס לחו"ל גם אחרי הסרה מוחלטת של הגבלות קורונה?

אם זוהי התמונה, אם כולנו הבנו עד כמה מהר העולם יכול להשתנות. אין ספק, שאנשים הבינו עד כמה כדאי להיות קרובים לבית בעתות של משבר. וכמו עתות משברים אחרים, גם בתקופה הזאת אנשים נפגעו כלכלית, שזהו חלק בלתי נפרד מהעובדה שאנשים מעדיפים לנפוש בצפון הארץ.

מאחר שלא מעט אנשים יצאו לחל”ת, גם אפילו פוטרו במקרים רבים, החופשה בחו”ל כיום מרגישה כמו פריבילגיה עבור אנשים רבים. למעשה, סוג של פריבילגיה מיותרת ואפילו מסוכנת. בשורה התחתונה, תהיו מוכנים אתם לשלם אלפי שקלים על טיול לאיטליה כרגע? לא. עוד חצי שנה? כנראה שלא. עוד שנה? נחיה ונראה.

שאלנו בעלי צימרים לגבי הנחות נופש בתקופת הקורונה

עוד מהשטח, מסופר לנו כי כרגע ישנן הנחות על צימרים ברמת הגולן באופן שהוא באמת מורגש. אם פעם היה קשה להשיג הנחה על צימר בצפון, הרי שכיום המצב הוא אחר לחלוטין. לא מעט דברים השתנו בעולמנו בחודשים האחרונים, כמו למשל שוק השכירות של דירות בתל אביב ובעולם בכלל, תעשיות התעופה, תעשיות תיירות ועוד.

בדומה לתעשיות וענפים אלו, גם התחום של תיירות ברמת הגולן קיבל פגיעה. לכן, כיום בעלי צימרים בחד נס מציעים הנחות על צימרים בגלל תקופת הקורונה. עד כדי כך פשוט, הם התגעגעו לארח אתכם, אתם התגעגעתם להתארח וכולם יוצאים מורווחים מהסיפור. אבל, וזהו אבל גדול, אנחנו חייבים לציין פרט חשוב. הפרט הזה נקרא “תו סגול”.

האם מתחמי אירוח כפרי בצפון בכלל מותאמים לנופש בזמן מגפה?

שימו לב, למרות שהגבלות הקורונה הוסרו ואנשים חזרו לנפוש בכל הכוח ביישוב חד נס במתחמי לינה ברמת הגולן, עדיין אף אחד לא מבטיח לנו שנגיף הקורנה נעלם. לכן, שאלנו את בעלי הצימרים ביישוב חד נס לגבי הנושא הזה. האם בכלל בטוח להתארח אצלם בתקופה הזו?

ובכן, בעלי הסוויטות ביישוב הכירו לנו את המושג הנקרא “צימר עם תו סגול”. מדובר במתחמי אירוח כפרי עם בריכות מחוממות, מתחמי אירוח עם סאונות, מטבחי חוץ ועוד. מדוע הם נקראים צימרים תו סגול? מאוד פשוט, הם ענקיים והם מאפשרים לכם ליהנות מנופש בטוח ככל הניתן.

מה זה צימר תו סגול בכלל?

“תו סגול”, הכוונה למתחם אירוח בטוח לשימוש ולהתענגות בתקופת הקורונה. שאלנו את בעלי הצימרים בחד נס לגודל המתחמים האלו, ותשובתם הייתה בהחלט מפתיעה. מסתבר שמתחמי אירוח כפרי עם תו סגול הם בגודל של 150 מ”ר ועד 200 מ”ר בחלק מהמקרים. בקיצור, אם אתם מחפשים מקום להתארח בצפון, הגעתם ליישוב הכי מדויק עבורכם.

אתם מוזמנים להכיר דילים שונים שימתחו לכם חיוך מאוזן לאוזן, כולל דילים של צימר עם ארוחת בוקר כל כך עשירה, עד שבכלל לא יהיה אכפת לכם לעלות בעוד כמה קלוריות. והדיווח הסופי שלנו מהשטח הוא כזה – אם אתם מחפשים אחר צימרים בהנחות, הנחות על סוויטות ווילות בצפון וכדומה, התקופה הנוכחית היא מעולה עבורכם. בהצלחה, תיהנו לכם ממה שרק אפשר, ואל תיבהלו מזה שהמון צימרים תפוסים ולא פנויים. בסופו של דבר, קצת מאמץ וחיפוש וגם אתם תמצאו את פינת החמד שלכם להתארח בה בסופ”ש הקרוב.

מקומות לינה מומלצים לאחר הסרת הגבלות הקורונה

Tagged
I.A
שלום רב לגולשי האתר "חשיפה לגולן". האתר חשיפה לגולן נבנה בעזרת התארגנות קבוצת מתחמי נופש ברמת הגולן. המטרות: הצגת תכנים תיירותיים ייחודיים אשר משקפים את הקיים באופן הכי אותנטי ומקורי. ובנוסף אנו פועלים יחדיו להוזלת עליות הפרסום הגבוהות ובכך, לאפשר מחירים טובים יותר עבורכם, נופשי רמת הגולן והצפון בכלל.
https://golan-exposure.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *